راهنمای خرید مقاله ها

به نام خدا

وبگاه پارس شنا نکته های مورد نیاز را (هر چند بسیاری از کاربران گرامی از آنها آگاه باشند) با ارائه جزئیات، یادآوری می نماید. در صورت گرایش به خرید مقاله ها و محتوای فراهم شده از سوی پارس شنا قانون های مربوط به مقاله ها و محتوای پارس شنا و مرحله های پرداخت برای خرید که در توضیح های زیر آمده است را بدرستی بخوانید، بدیهی است نا آگاهی خریدار از قانون های یاد شده، به معنای رفع مسئولیت نمی باشد.:

برای خرید مقاله های ترجمه شده به فارسی به نکته های زیر توجه نمایید:

– همه مقاله های این وبگاه ترجمه شده به فارسی و دارای کیفیت لازم با توجه به هزینه درنظر گرفته شده، متناسب با محتوا می باشند.

– دقت داشته باشید که وبگاه پارس شنا تنها مالک مادی و معنوی نسخه فارسی مقالات موجود بوده و با دریافت مبلغ حداقل و معینی، حق استفاده پژوهشی شخصی از محتوای تولید شده از سوی خود را به شرط رعایت حق نشر پارس شنا و حقوق مربوط به محتوا، به طور مستقیم در اختیار خریدار قرار می دهد.
نکته مهم: باید توجه داشت که ترجمه یک مقاله یا هر نوع اثر به هر زبانی حاوی عنصر پدیدآورندگی و نوآوری بوده و مترجم اصلی (پارس شنا) مالک معنوی دائم ترجمه خویش می باشد. بنابراین بدیهی است خرید ترجمه یک اثر به معنی ایجاد حق برای خریدار به منظور دگرگون سازی محتوا، بکارگیری نادرست از محتوا (مانند تعبیرهای نادرست از محتوا و ذکر بدون منبع)، قرار دادن محتوا در وبگاه ها و شبکه های تحت وب جهت فروش یا دانلود رایگان، نمی باشد.

حق نشر و شرایط استفاده

خریدار گرامی، شما می توانید مقاله ها و محتوای فراهم شده از سوی پارس شنا را (برای افزایش دانش در زمینه شنا یا هر دلیل دیگر) مطالعه کنید و در پژوهش ها و آثار خود به طور منصفانه و با ذکر منبع بکار برید (بکارگیری شخصی و پژوهشی). در صورتی که مقاله یا مقاله های خریداری شده مورد توجه و حسن نظر شما قرار گرفته و مایل هستید آن را به دوستان خود معرفی کنید، می توانید لینک خرید مستقیم از وبگاه پارس شنا را در وبگاه یا صفحه شخصی خود به اشتراک گذارید.

شما نباید مقاله ها و محتوای ارائه شده از سوی پارس شنا را (به هر دلیلی) کپی کنید، محتوای آن را ویرایش کرده یا تغییر دهید، از آن پرینت گرفته (برای پیشگیری از تکثیر کاغذی) یا عکس تهیه کنید، آن را به هر دلیلی روی فضای وب بگذارید (آپلود کنید) یا برای دیگران کپی یا ارسال کنید. همچنین فروش آنها را به صورت منفرد یا همراه با مجموعه ای از فایل های دیگر ناروا و غیر قانونی است.

خرید مقاله ها و محتوای فراهم شده از سوی پارس شنا به چه افرادی توصیه می شود:

– مربیان، کارشناسان، ورزشکاران و شناگران، پژوهشگران و علاقه مندان شنا که مایل به افزایش سطح آگاهی و معلومات علمی و عملی خود در زمینه شنا هستند.

– پژوهشگرانی که جهت تنظیم و تالیف آثار، مقالات و پژوهش های خود به گونه منصفانه از منابع گوناگون سود می برند.

خرید مقاله ها و محتوای فراهم شده از سوی پارس شنا به چه افرادی توصیه نمی شود:

– افرادی که به هر دلیل مایل به ویرایش و تغییر فایل خریداری شده و بکارگیری آزاد و بدون محدودیت از آن هستند.

– دانشجویان، دانش آموزان یا افرادی که به هر دلیل به دنبال یافتن مقاله های آماده برای ارائه به استادان یا آموزگاران یا هر شخص دیگر یا موسسه ها و سازمان ها هستند.


مراحل خرید:

ابتدا پس از بررسی نام، موضوع و اطلاعات فراهم شده در پیوند با محتوا یا مقاله و تمایل جهت خرید، روی دکمه خرید مربوط به آن مقاله یا محتوا، کلیک کرده، اطلاعات نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در محل مورد نظر وارد نموده و سپس  روی کلید خرید کلیک کنید. کلیک بر روی کلید خرید به معنی موافقت با کلیه قوانین و مقررات وبگاه (لینک قوانین و مقررات را نیز بخوانید) در مورد شرایط پرداخت و خرید اینترنتی می باشد.

شما می توانید لوگوی تاییدیه درگاه پرداخت اینترنتی پارس شنا را در پایان همین صفحه ببینید. همچنین شماره شناسه الکترونیکی محتوای دیجیتال (شامد) وبگاه پارس شنا ۳-۰-۶۵-۷۲۳۰۵۰-۱-۱ می باشد که در سامانه شامد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل دسترسی است.

پس از کلیک روی دکمه پرداخت به درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان راهنمایی می شوید. نام پذیرنده «پارس شنا» و آدرس سایت (درگاه) پذیرنده parspal.com می باشد که در صفحه پرداخت مستقیم اینترنتی بانک درج شده اند. تنها کافی است مبلغ محتوای مورد نظر را با مبلغ درج شده در صفحه اصلی چک کنید و با وارد کردن اطلاعات خود فرایند خرید را تکمیل کنید. پس از اعلام موفقیت آمیز بودن پرداخت، پیوند (لینک) دانلود محتوا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نکته: لینک ها (پیوند ها)ی دانلود ایجاد شده از سوی وبگاه پارس شنا بگونه ای تنظیم شده اند که قابل استفاده برای یکبار دانلود تا ۲۴ ساعت (یک روز) پس از خرید هستند، روشن است هر گونه تاخیر بیش از اندازه در دانلود از طریق پیوند مورد نظر به منتقضی شدن پیوند انجامیده و مسئولیت آن به عهده خریدار خواهد بود. توصیه می شود همان ابتدا فایل را دانلود کرده و پس از اطمینان از صحت فایل، از طریق لینک انتهایی «بازگشت به صفحه اصلی» به وبگاه پارس شنا بازگردید. لازم به ذکر است که لینک دانلود فایل خریداری شده به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می گردد که از این راه نیز می توانید در مدت ۲۴ ساعت، فایل خریداری شده را دانلود کنید. پس از خرید اینترنتی رسید دیجیتالی درگاه پرداخت بانکی که دربردارنده اطلاعات تراکنش مالی می باشد برای رایانامه شما فرستاده می شود. همچنین درگاه پارس پال نیز رسید پرداخت اینترنتی شما را که دربرگیرنده شماره تراکنش و سایر اطلاعات پرداخت شماست به رایانامه شما ارسال می نماید.

در پایان، ضروری است به نکته های امنیتی در وارد کردن داده های کارت بانکی خود در فضای اینترنت (همانند هر گونه خرید اینترنتی دیگری) دقت کافی داشته باشید، همچنین همواره از طریق دستگاه ها، نرم افزار ها و مرورگرهای امن (رایانه، لپ تاپ، تبلت، گوشی تلفن همراه و غیره، که بصورت شخصی، غیر اشتراکی و محافظت شده هستند) به خرید محصول خود بپردازید. بدیهی است هر گونه سهل انگاری و عدم رعایت نکته های امنیتی که به افشای احتمالی اطلاعات منجر گردد به عهده خریدار می باشد.


نکته های فنی

همه مقاله ها و محتوای فراهم شده از سوی پارس شنا برای خرید مخاطب های گرامی، بصورت فایل متنی با فرمت رایج و پرکاربرد PDF (پی دی اف) بوده و محتوای آن به آسانی با هر نوع پی دی اف خوان استاندارد (نظیر نسخه های اخیر Adobe Reader) قابل باز شدن و بکارگیری می باشد.


پشتیبانی

– در صورت بروز هر گونه دشواری (مانند خرابی لینک، ارائه نظرها و پیشنهادها درباره محتوای مقاله ها) پیام خود را به طور واضح و دقیق از طریق برگه تماس با ما یا نشانی رایانامه وبگاه پارس شنا به آدرس parsna@parsnanet.ir بفرستید تا در کوتاه ترین زمان به آن پاسخ داده شود. در صورتی که بر پایه اتفاق های نادر، به هر دلیل مبلغ معین جهت دریافت محتوای مورد نظر خود را پرداخته اید (اطاعات کسری حساب برای شما فرستاده شده) اما لینک دانلود را دریافت نکرده یا از دست داده اید، می توانید با فرستادن پیامی گویا و روشن از طریق برگه تماس با ما یا ارسال پیامک حاوی اطلاعات خرید خود به شماره پشتیبانی، پارس شنا را از مشکل خود آگاه کنید، بدیهی است در صورتی که اطلاعات پرداخت موفق شما به پارس شنا فرستاده شده و تایید شده باشد، پارس شنا دوباره لینک دانلود دیگری را (لینک پشتیبان) به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد کرد که باید در مدت ۲۴ ساعت از طریق لینک جدید فایل خود را دانلود و دریافت کنید. نیاز به یادآوری است که بدلیل تاخیر های زمانی احتمالی در ارسال اطلاعات به پارس شنا، فرستادن لینک پشتیبان ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول انجامد. بنابراین پس از فرستادن پیام خود نیاز است به طور روزانه نسبت به بررسی ایمیل خود برای دانلود به موقع فایل، اقدام کنید.

در هنگام خرید هر گونه دقت لازم را در بررسی، گزینش و خرید محتوای دلخواه خود انجام دهید. اطلاعات هر فایل را خوب بخوانید، بدیهی است پس از پرداخت و دریافت لینک دانلود فایل، بدلیل ماهیت محصول خریداری شده (محتوای نوشتاری الکترونیکی – بدون امکان تعویض یا پس گرفتن)، امکان بازگشت مبلغ پرداخت شده منطقی، پذیرفتنی و امکان پذیر نمی باشد.


بازگشت به صفحه خرید مقاله های علمی