قوانین و مراحل خرید مقالات

مخاطب گرامی

با سپاس از حسن انتخاب شما، وبگاه پارس شنا وظیفه خود می داند موارد لازم را (هر چند بسیاری از مخاطبین گرامی ما از موارد کلی آگاه باشند) جهت آگاهی عموم مخاطبان با ارائه جزئیات، ذکر نماید. در صورت تمایل به خرید مقالات و محتوای ارائه شده توسط پارس شنا حتما نسبت به مطالعه قوانین استفاده از مقالات و محتوای پارس شنا و مراحل پرداخت جهت خرید که در توضیحات زیر آمده است، اقدام نمایید، بدیهی است عدم آگاهی خریدار بر اثر عدم مطالعه قوانین و مقررات ذکر شده، به منزله رفع مسئولیت نمی باشد.:

برای خرید مقالات ترجمه شده به فارسی به نکات زیر توجه فرمایید:

– تمامی مقالات موجود در این وبگاه ترجمه شده به فارسی و دارای کیفیت لازم با توجه به هزینه درنظر گرفته شده، متناسب با محتوا می باشند.

– دقت داشته باشید که وبگاه پارس شنا تنها مالک مادی و معنوی نسخه فارسی مقالات موجود بوده و از طریق دریافت مبلغ حداقل و معینی، حق استفاده پژوهشی شخصی از محتوای تولید شده توسط خود را به شرط رعایت حق نشر پارس شنا و حقوق مربوط به محتوا، به طور مستقیم در اختیار خریدار قرار می دهد.
نکته مهم: باید توجه داشت که ترجمه یک مقاله یا هر نوع اثر به هر زبانی حاوی عنصر پدیدآورندگی و بداعت بوده و مترجم اصلی (پارس شنا) مالک معنوی دائم ترجمه خویش می باشد. بنابراین بدیهی است خرید ترجمه یک اثر به معنی ایجاد حق برای خریدار به منظور تغییر محتوا، استفاده نادرست از محتوا (مانند تعابیر نادرست از محتوا و ذکر بدون منبع)، قرار دادن محتوا در وبگاه ها و شبکه های تحت وب جهت فروش یا دانلود رایگان، نمی باشد.

حق نشر و شرایط استفاده

خریدار گرامی، شما می توانید مقالات و محتوای ارائه شده توسط پارس شنا را (جهت افزایش معلومات علمی زمینه یا رشته شنا یا هر دلیل دیگر) مطالعه کنید و در تحقیقات و آثار خود به طور منصفانه و با ذکر منبع بکار برید (استفاده شخصی و پژوهشی). در صورتی که مقاله یا مقالات خریداری شده مورد توجه و حسن نظر شما قرار گرفته و مایل هستید آن را به دوستان خود معرفی کنید، می توانید لینک خرید مستقیم از وبگاه پارس شنا را در وبگاه یا صفحه شخصی خود به اشتراک گذارید.

شما نباید مقالات و محتوای ارائه شده توسط پارس شنا را (به هر دلیلی) کپی کنید، محتوای آن را ویرایش کرده یا تغییر دهید، از آن پرینت گرفته (جهت پیشگیری از تکثیر کاغذی) یا عکس تهیه کنید، آن را به هر دلیلی روی فضای وب بگذارید (آپلود کنید) یا برای دیگران کپی یا ارسال کنید. همچنین نباید آنها را به صورت منفرد یا همراه با مجموعه ای از فایل های دیگر به فروش رسانید.

خرید مقالات و محتوای تولید شده توسط پارس شنا به چه افرادی توصیه می شود:

– مربیان، کارشناسان، ورزشکاران و شناگران، پژوهشگران و علاقه مندان شنا که مایل به افزایش سطح آگاهی و معلومات علمی و عملی خود در زمینه شنا هستند.

– پژوهشگرانی که جهت تنظیم و تالیف آثار، مقالات و پژوهش های خود به طور منصفانه از منابع مختلف سود می برند.

خرید مقالات و محتوای تولید شده توسط پارس شنا به چه افرادی توصیه نمی شود:

– افرادی که به هر دلیل مایل به ویرایش و تغییر فایل خریداری شده و استفاده آزاد و بدون محدودیت از آن هستند.

– دانشجویان، دانش آموزان یا افرادی که به هر دلیل به دنبال یافتن مقالات آماده جهت ارائه به اساتید یا آموزگاران یا هر شخص دیگر یا موسسات و سازمان ها هستند.


مراحل خرید:

ابتدا پس از بررسی نام، موضوع و اطلاعات ارائه شده مربوط به محتوا یا مقاله و تمایل جهت خرید، روی دکمه خرید مربوط به آن مقاله یا محتوا، کلیک کرده، اطلاعات نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در محل مورد نظر وارد نموده و سپس  روی کلید خرید کلیک کنید. کلیک بر روی کلید خرید به معنی موافقت با کلیه قوانین و مقررات وبگاه (لینک قوانین و مقررات را نیز مطالعه کنید) در مورد شرایط پرداخت و خرید اینترنتی می باشد.

شما می توانید لوگوی تاییدیه درگاه پرداخت اینترنتی پارس شنا را در انتهای همین صفحه مشاهده کنید. همچنین شماره شناسه الکترونیکی محتوای دیجیتال (شامد) وبگاه پارس شنا ۳-۰-۶۵-۷۲۳۰۵۰-۱-۱ می باشد که در سامانه شامد متعلق به مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل استعلام است.

پس از کلیک روی دکمه پرداخت به درگاه پرداخت اینترنتی آرین پال هدایت می شوید.

نکته: پس از ثبت اطلاعات نام و آدرس پست الکترونیک (ایمیل)، در هنگام ورود به وبگاه پرداخت اینترنتی آرین پال ممکن است مرورگر شما (در صورت امنیت و حساسیت بالا) اعلام کند که اطلاعات مشخصات شما (نام و آدرس ایمیل) تحت نظارت و ثبت توسط وبسایت هدایت کننده به درگاه پرداخت اینترنتی بانکی (آرین پال) قرار دارد. این ثبت اطلاعات ضروری بوده و جهت ارسال به سایت پذیرنده (پارس شنا) و نگهداری جهت ثبت تراکنش ها و رسیدگی به اقدامات احتمالی بعدی و انجام پشتیبانی های لازم می باشد. در صورت رویت این پنجره اطلاع دهنده کلید ادامه (continue) را فشار دهید تا سایت آرین پال بارگذاری شود. توجه گردد که تا این مرحله هنوز هیچ گونه اطلاعات کارت بانکی وارد نشده است.

آرین پال، در حال حاضر از درگاه های معتبر و سرشناس پرداخت اینترنتی کشور جهت اتصال به بانک ها می باشد که پس از هدایت به صفحه آن و بررسی آدرس اینترنتی، پروتکل امن و اطلاعات مربوط به خرید خود، می توانید گزینه های ارائه شده جهت پرداخت امن را مشاهده کنید. این گزینه ها شامل امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی معتبر نظیر درگاه پرداخت بانک پارسیان و بانک سامان و روش های دیگر می باشد. پس از انتخاب درگاه بانکی مورد نظر به صفحه پرداخت بانک انتخابی خود وارد می شوید و در اینجا روند طبیعی خرید را همانند هر نوع خرید اینترنتی دیگر انجام می دهید، طوریکه پس از بررسی موارد امنیتی ذکر شده توسط هر نوع درگاه پرداخت بانکی، می توانید اقدام به تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه مقاله مورد نظر خود نمایید. با گذشت لحظاتی از اتمام فرایند پرداخت به سایت درگاه پرداخت آرین پال و سپس سایت پذیرنده (پارس شنا) باز می گردید (لحظاتی صبر کنید و به هیج عنوان حین بازگشت به آرین پال و سایت پذیرنده (پارس شنا) اقدام به بستن صفحه ننموده و یا صفحه را به طور مجدد لود (بارگذاری) نکنید). در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت به درگاه آرین پال باز می گردید و پیام موفقیت پرداخت همراه با شناسه پرداخت و پیام «شما در حال بازگشت به سایت پذیرنده هستید» را دریافت می کنید. پس از بازگشت به سایت پذیرنده با پنجره ای مواجه می شوید که با اعلام موفقیت آمیز بودن پرداخت شما، شماره رسید پرداخت (که باید آن را یادداشت یا نگه داری کنید) و لینک دانلود محتوا را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این لینک می توانید نسبت به دانلود فایل خریداری شده اقدام نمایید و در نهایت به طور مجدد به صفحه اصلی وبگاه پارس شنا باز گردید.

نکته: لینک ها (پیوند ها)ی دانلود ایجاد شده توسط وبگاه پارس شنا طوری تنظیم شده اند که قابل استفاده برای یکبار دانلود تا ۲۴ ساعت (یک روز) پس از خرید هستند، بدیهی است هر گونه تاخیر بیش از حد در دانلود از طریق پیوند مورد نظر به منتقضی شدن پیوند انجامیده و مسئولیت آن به عهده خریدار خواهد بود. توصیه می شود همان ابتدا فایل را دانلود کرده و پس از اطمینان از صحت فایل، از طریق لینک انتهایی «بازگشت به صفحه اصلی» به سایت پارس شنا بازگردید. لازم به ذکر است که لینک دانلود فایل خریداری شده به آدرس ایمیل شما نیز ارسال می گردد که از این طریق نیز می توانید ظرف ۲۴ ساعت، نسبت به دانلود فایل خریداری شده اقدام کنید. پس از خرید اینترنتی رسید دیجیتالی درگاه پرداخت بانکی که شامل اطلاعات مربوط به تراکنش مالی می باشد برای ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین درگاه آرین پال نیز رسید پرداخت اینترنتی شما را که حاوی شماره تراکنش و سایر اطلاعات پرداخت شماست به ایمیل شما ارسال می نماید.

در پایان، ضروری است به موارد ایمنی مربوط به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود در فضای اینترنت (همانند هر نوع خرید اینترنتی دیگری) دقت کافی داشته باشید، همچنین همواره از طریق دستگاه ها، نرم افزار ها و مرورگرهای امن (رایانه، لپ تاپ، تبلت، گوشی تلفن همراه و غیره، که بصورت شخصی، غیر اشتراکی و محافظت شده هستند) اقدام به خرید محصول خود نمایید. بدیهی است هر گونه سهل انگاری و عدم رعایت نکات امنیتی در این مورد که به افشای احتمالی اطلاعات منجر گردد به عهده خریدار می باشد.


نکات فنی

تمامی مقالات و محتوای ارائه شده توسط پارس شنا جهت خرید مخاطبین گرامی، بصورت فایل متنی با فرمت رایج و پرکاربرد PDF (پی دی اف) بوده و محتوای آن براحتی با هر نوع پی دی اف خوان استاندارد (نظیر نسخه های اخیر Adobe Reader) قابل باز شدن و مطالعه می باشد.


پشتیبانی

– در صورت بروز هر گونه مشکل (مانند خرابی لینک، ارائه نظرات و پیشنهادات در مورد محتوای مقالات) پیام خود را به طور واضح و دقیق از طریق برگه تماس با ما یا نشانی پست الکترونیکی وبگاه پارس شنا به آدرس parsna@parsnanet.ir ارسال نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود. در صورتی که بر اساس حوادث نادر، به هر دلیل مبلغ معین جهت دریافت محتوای مورد نظر خود را پرداخته اید (اطاعات کسری حساب برای شما ارسال شده است) اما لینک دانلود را دریافت نکرده یا از دست داده اید، می توانید با ارسال پیامی گویا و روشن، پارس شنا را از مشکل خود آگاه کنید، بدیهی است در صورتی که اطلاعات پرداخت موفق شما به پارس شنا ارسال شده و مورد تایید باشد، پارس شنا به طور مجدد لینک دانلود دیگری را (لینک پشتیبان) به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد کرد که باید ظرف مدت ۲۴ ساعت از طریق لینک جدید نسبت به دریافت فایل خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که بدلیل تاخیر های زمانی احتمالی در ارسال اطلاعات به پارس شنا، ارسال لینک پشتیبان ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول انجامد. بنابراین پس از ارسال پیام خود لازم است به طور روزانه نسبت به بررسی ایمیل خود جهت دانلود به موقع فایل، اقدام کنید.

در هنگام خرید هر گونه دقت لازم را در مورد بررسی، انتخاب و خرید محتوای مورد نظر خود صورت دهید. اطلاعات مربوط به هر فایل را بدقت مطالعه کنید، بدیهی است پس از پرداخت و دریافت لینک دانلود فایل، بدلیل ماهیت محصول خریداری شده (محتوای مکتوب الکترونیکی – فاقد امکان تعویض یا پس گرفتن)، امکان بازگشت مبلغ پرداخت شده به هیچ وجه منطقی، قابل قبول و امکانپذیر نمی باشد.


بازگشت به صفحه خرید مقالات علمی